Kushineta

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 22 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Kushineta me përbërje zinku kalibër 8mm dhe me mbështetse, poashtu kemi edhe modele tjera -kushineta të vogla miniature.
Modeli si ne foto - çmimi 5 euro
Linku http://smarttronik.com/index.php?id_category=97&controller=category&id_lang=2
Gjindemi në Lakrishte ,mbrapa Prokredit bankes .lok nr 29.
Servis për elektonikë dhe automatikë industriale .Shitje rregullim,programim, konfigurim të komponenteve dhe sisemeve automatike www.smarttronik.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim