Lëshojë lokalin me qira

Shitet nga: Violeta 24 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Lëshojë lokalin me qira. Lokali ka 70 m2 dhe është ne gjendje dhe lokacion shumë të mirë. Lokali gjendët pas teatrit kombëtar tek rruga: " Bajram Kelmendi'' saktësisht afër shtëpisë së Bajram Kelmendit. Nr kontaktues: 044 334 774 Çmimi : 350 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim