Lëshoj me qera

Shitet nga: Hakif 08 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj garazhd me qera mujore per vetura ne kodren e trimav ne vranjevc dhe esht e siguruar me kompani sigurimit eshte e mbyllur 500m2 qmimi 50 euro ne muaj 044750769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim