LAMP ME DY NGJYRA KUQ DHE GJELBERT

Shitet nga: x x x x x 24 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES KET LLAMP NE GJENDJE SHUM TE MIR ESHT SHUM E MIR PER KOMUNIKACION APO NDONJE NDERMARJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim