LED STRIP- SHIRITA LED

Shitet nga: Valon 02 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shirita Led 12V
60 drita ne 1m gjatesi
Me silikon (rezistent ndaj ujit), per perdorim te brendshem dhe te jashtem.

3 EUR/ 1meter gjatesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim