LOKAL me QERA

Shitet nga: Agron 21 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet Lokali me QERA.
Lokali gjendet në Rrugen Emin Duraku përballe shkolles Fillore "Elena Gjika" afër Muzeut Kombetar në Prishtinë. ka siperfaqe rreth 120 m katror.
Ka ndriqim te mjaftueshem dhe nxemje qendrore


Per informata me te hollësishme kontaktini ne nr. tel dhe viber +38649150079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim