Leshoj banesen me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrim 22 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtine ne lagje te spitalit banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo koridor shpajz ballkon . Eshte me nxemje qendrore
Ujin rrymen dhe nxemjen I paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim