Leshoj banesen me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrim 13 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtine ne lagje te spitalit banesa posedon 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin shpajz banjo koridor ballkon osht me nxemje qendrore
Rrymen ujin dhe nxemjen e paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim