Leshoj banesen me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrimi 16 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtine ne lagjen e spitalit
Banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi shpajz banjo koridor ballkon
Eshte me nxemje qendrore
Rrymen ujin dhe nxemjen qendrore e paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim