Leshoj banesen me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrimi 20 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtine ne lagje te spitalit
Banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi koridor banjo shpajz ballkon eshte me nxemje qendrore
Rrymen ujin dhe nxemjen qendrore e paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim