Linja CCcam PER DREAMBOX SKYBOX (tring,digitalb ..

Shitet nga: Denis 25 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes linja CCcam per dreambox skybox qe kan kanale shqiptare dhe te huaja linjat jan me 6 karta ne te....pagesa behet me paypal pasi ndodhem ne shqiperi kontakt: denis-bara@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim