Lokal

Shitet nga: adem halitaj 27 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin me qira lokali gjindet ne fush kosov te rrethi i dyt nafersi te shkolles lokali ka 120 metra katro dhe mund te perdoret per gjdo sent sidomos per bank ka hapsir te mjaftushem lokali asht posa i ndertuar . nre kontakti 044 977606 049580838.

Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim