Lshoj me qire lokalin 120 fadrat dhe shes mjetet..

Shitet nga: lumi 17 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
lokali lshohet me qira ne vranjevc perfun policis. lokali ka 120 fadrat dhe shiten mjetet qe shihen ne foto pres blers serjoz 044646777 ose viber +37744646777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim