Lula

Shitet nga: Aaaaaaa 18 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes lulen shume e mire dhe e shendoshme eshte e gjate rreth 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim