Lule 2metra

Shitet nga: Lulzim 13 Tet 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kete lule shum e bukur dhe e gjat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim