Mësimdhënje

Shitet nga: Gjumnije 16 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mësuesja Gjumnije Ejupi jep mësim në matematikë dhe gjuhë gjermane, të interesuarit le të lajmrohen në nr. të telefonit 049 111615 dhe 044 816642.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim