MAKINERI PER PERPUNIM DRURI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DAIU SH.P.K 17 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TE GJITHA LLOJET E MAKINERIVE PER PERPUNIM DRURI.......
ME POROSI
ASISTENCE
GARANCI DHE TRANSPORT


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim