MJALT GISENG PER MESHKUJ DHE FEMRA PERMIRSON CIL..

Shitet nga: INFO MJEKSIA 15 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Produkt special me kualitet shumë të lartë. Përdoret tek përsonat të cilët ankohen nga oligospermia(numri i ulët i spermatozoitëve) ose tek femrat të cilat ankohen nga dobësia ose numri i ulët i qelizave vezë.

facebook INFO MJEKSIA

Përmbajtja;

Mjalt Sider
Ginseng i kuq
Qumësht bletës
Polen Pallme
Fara të zeza(Nigella sativa)
Zallouh(Ferula hermonis)
Tongkat Ali(Eurycoma longifolia
Safed Musli( Chlorophytum borovilianum)
Ara
facebook INFO MJEKSIA

Përdorimi;

Ndihmon fekondimin,
Përmirëson cilësinë e spermatozoidëve(qelizave vezë),
Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve(qelizave vezë),
Rregullon sekretimin e testosteronit në organizëm,
Afrodisiak,
Forcon muskujt e zemrës,
Rrit memorjen.
*() tek femrat

Mënyra e përdorimit;

Një lugë e tretur në një gotë e gjysmë me ujë të vakët ose qumësht. Një orë para ushqimit ose tre orë pas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim