MJALT

Shitet nga: MJALT 26 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES MJALT
MJALTA ËSHTË PRODHIM VENDOR ËSHTË E KULITETIT TË LART DHE NUK PËRMBAN SHEQER (SAHAROZ).
JU GARANTOJ PËR MJALT SEPSE ËSHTË NGA BLETËT E MIJA.
tEL 044 117 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim