MMiell integral te kualitetit te lart 100% natyral

Shitet nga: FUAD SELIMI 12 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mill intgral (mill per buk te zeza) me kualitet te lart 100% natyral me shum dhe pakic

nr kontaktues 044 418 793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim