Makinë për autolarje

Shitet nga: Zeqir 08 Pri 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 makina për autolarje qe te dyja be gjendje shume te mire siq shihen ne foto shiten urgjent bej ndërime dhe pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim