Makin e qepjes dhe tavolin

Shitet nga: Shitje 16 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes makinen e qepjes së bashku me tavoline.
Makina e qepjes është në rregull punon mirë pa asnjë defekt.
Tavolina është sikur në foto mund të përdoret si tavolinë kompjuteri apo thjesht ta leni për makinen e qepjes.

Makine e qepjes
Makinë e qepjes
Tavoline per kompjuter
Tavolinë për Pc
Tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim