Makinen per qepje, esht pothuajse e re

Shitet nga: meriton beqiri 19 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinen per qepjen e teshav esht po thuajse e re punon shum mire per me shum ata te cilet jan te interesuar per ta bler mund te vin dhe ta shohin edhe vet ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim