Masazh Relaksuese

Shitet nga: Blerimi 12 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Jam Berati nga Prishtina, 36 vjeq. Kam nevoj per masazh, paguaj 10 euro. Oferta vlen vetem per meshkuj te moshes mbi 40 vjeq. Oferta eshte serioze dhe pa kurfar sherbimi ekstra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim