Mast i paster Guse Japoneze

Shitet nga: Mast Guse 20 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Mast Guse Japonez origjinale nga Japoni,
masti eshte i porositur me internet dhe i ardhur nga Gjermania,
perdoret tek femijet dhe te rriturit per sherimin e fytit tek personat e ndishum ne fyte-qe kan probleme me fyt,
nje shishe-tegull ka mbi 100gram mast origjinal te pasterizuar te guses japoneza,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim