Mesim me lenden e pianos dhe solfezhes

Shitet nga: Aulone 24 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap mesim ne instrumentin e pianos dhe lenden e solfezhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim