Metal Punues rrethoja,gilindera ngjyrosje me ngj..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ntsh Berisha Metalpunues dhe Plastifikim 18 Qer 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ntsh Berisha ofron

Plastifikimin e metalit
Gjitha llojet e ngjyrave

Tel.: 044 352 602
E-mail.: berisha_s1@yahoo.de
Facebook.: Metal Punues dhe plastifikim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim