Mickro chip per dyer te banesave, garazhav dhe l..

Shitet nga: Krenar Berisha 12 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten mickro chip per dyer te banesave, garazhav dhe lift
Kontakto ne 049 855 022 dhe 044 455 022 (Viber)

Cmimi 50 cent/cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim