Miksten 50

Shitet nga: ylli 12 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mikseten originall dhe shum e fuqishme per dj apo muzika live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim