Miser i bardhe 100% i terur 6 TON

Shitet nga: syla 21 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
misri i bardhe 100% i terur 2015 ,50kg-14 euro me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim