Miser i bardhe i sivjetit/ Cilsia e larte

Shitet nga: 15 EURO 02 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet misri i bardhe cilsia e larte mund te kontaktoni ne viber . qmimi 50 KG - 15 EURO . ME SHUMIC DHE PAKIC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim