Mjaltë kundër magjisë sihërit syrit të keq

Shitet nga: Euro Shop 07 Krr 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mjaltë kundër magjisë sihërit syrit të keq
================================
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës/Shqipërisë/Maqedonis si dhe në Ulqin
====================================
-Kundër sihrit. Maxhisë.
-KundËr syrit të keqë.
-Largon stresin.
-Largon Vesveset.
-Kundër Ligësisë.
-Rregullon Pagjumsinë.
-Mbron-largon exhinët.
-Rregullon gjendjen shpirtrore
-Rregullon gjendjen mendore.
All-llahu (subhanehu ve te’ala), thotë: “Nëse All-llahu të godet me ndonjë të keqe, s'ka kush që ta largojë atë pos Tij, e nëse të dhuron ndonjë të mirë, duhet ditur se Ai është i gjithëfuqishëm për çdo send.” (El-En’am: 17)
PËRDORIMI:Mëngjes e mbrëmje Nga Një Lugë Të Mesme Të Drurit Të Fillon me BISMILAH Të Mbaron Me ELHAMDULILAH.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim