Mjaltë për dobësim (humbje peshe) dhe dobitë e saj

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Mjaltë për dobësim (humbje peshe) dhe dobitë e saj
==========================

Dobëson me shpejtësi (për 15 ditë 5 kg)
Largon dhjamëratë e tepërta dhe shkrin ato pa ndjerë lodhje
Ndihmon ne djegjen e yndyrave
Ndihmon duke larguar celulitin nga lëkura
Organizmin e mban te ngopur
Pastron rrugët urinare
Rregullon punën e veshkave
Stabilizon tensionin e gjakut
Bën largimin e gazrave nga zorrët
Eliminon problemet me hemoroide
Forcon imunitetin
Jep energji trupore gjat 24 orëve

Perdorimi
Mëngjes Drekë Darkë 15 min para buke
1 lug e mesme me mjalt me 1 got kos ose jogurt dhe gjysëm limoni te shtrydhur i perzieni lihet per 7-10 min dhe pihet

Kujdes nuk bënë të perdoret nga gjidhënset gratë shtatëzëna
dhe te sëmurit me kolit

==========================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm
me shumic dhe pakic porosit tona mund te mirren ne
ne podujev prishtine dhe ne mitrovic
per ne komuna tjera i dergojm porosit vetem per blerjet mbi 50 euro
Porosit behen permes telefonit
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim