Mjedra " POLKA"

Shitet nga: gashi 02 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim fidane te Mjedrave POLKA , Fidanet jane me prejardhje nga Polonia dhe 100% te llojit Polka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim