Musa Therm

Shitet nga: Musa 21 Pri 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Musa Therm ofron keto sherbime : instalimin e ngrohjes qendrore ,ujit ,rrymes ,si Dhe Ben servisime. Per me shume na kontaktoni ne meta nr : 049 /381-785 045/437-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim