Muzike, instrumente, dekorime, mobilie, enterier,

Shitet nga: Gllobusi 05 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim gllobusin per diskoteke, enterier, lokale, apo si dekorim per dhoma shtepie. Gllobusi eshte pak i perdorur dhe ka mekanizmin per rrotullim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim