Muziken PIONEER,KENWOOD

Shitet nga: Bujar 04 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Muziken per veture 2 altoparlant Pioneer dhe 2 Kenwood si dhe perforcuesin Magnat
Muzika eshte pak e perdoruru por ne gjendje shume te mire
Altoparlantat kan secili nga 300 wat dhe perforcuesi 600wat
Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim