Ndermarja Ndertimore Lumi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndermarja Ndertimore "LUMI" 06 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndermarja Ndertimore me cilesi te lart punë ndertimore,Izolime,Fasada,Instalime,Ujesjellesi,Elektrike,Ngrohje Qendrore dhe Axhustator

Per Kontakt : 044-198-876
044-148-209
044-184-745
045-345-254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim