Neoplan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vellezerit Thaqi 04 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje te rregullte posedone 71 ulese,klime etj,eshte dhe ne gjendje te rregullte teknikishte,viti i prodhimit 1998.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim