Nescafe dolce gusto aparat i kafes

Shitet nga: Nescafe 14 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes aparatin e kafes necafe dolce gusto. Aparati perdoret me kapsula dhe mund te beni te gjitha llojet e kafes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim