Nga Amerika,Zvicra,Kina

Shitet nga: Pacolli 10 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
mund te porositni:
Ore Dore ,or xhepi per meshkuj,dhe femna
Kpuca,patika, per femna dhe meshkuj
veshje per meshkuj dhe femna
te gjitha nga Amerika,Zvicra,Kina
vetem na kontaktoni per mes
email ose tel ju tregojm dhe dergojm model me te reja 2015

+41767411436 whats app,Viber
+41786864705 whats app Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim