Ngrohëse, stufë, bojlerë

Shitet nga: Tefik 14 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten si në vijim:
1) ngrohëse (termoakumulues) të firmës elind 3 copa: njëra është 3.5 kv dhe 2 tjerat 2.5kv të gjitha në gjendje të rregullt;
2) stufë (kamin) firma prodhuese: plamen e Kroacisë, materiali: gus, hapësira e ngrohjës 70 m2;
3) 2 bojlerë 80 litrave në gjendje të rregullt;
4) dyer të drurit trikrahëshe, dimensionet 3 x 2.25 m me qelq arnoment dekorativ;
5) dyer plastike dykrahëshe, dimensionet 2.1 x 2.67 m me qelq të thjeshtë
Çmimet sipas marrëveshjës për secilin artikull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim