Ngrohje qendrore,instalim te unit.

Shitet nga: Musa 20 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Musa Therm ofron keto sherbime : instalimin e ngrohjes qendrore ,ujit ,rrymes ,si Dhe Ben servisime.

Per me shume na kontaktoni ne meta nr :
049 /381-785
045/437-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim