Nintendo Wii

Shitet nga: Eris 09 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje te rregullt punon mir po ashtu vjen me disa loja, 2 kontrollera dhe pajisje per sport si tenis, baseball.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim