Numra te Ipkos me Ofert

Shitet nga: Arber 04 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5 numra te Ipkos . Numrat jan te gjith te njejt perpos ndryshon vetem numri i fundit. Numrat jan ne ofert dhe mes ketyre 5 numra mund te flisni 3 muaj pa pare mes vete . Numrat nuk ndahen veqmas sepse oferta eshte per te 5 numrat. Rekomandohet per familje pasi oferta eshte kogja e mir per 3 muaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim