O'Juvi Eau De Parfume Per Meshkuj dhe Femra

Shitet nga: OJUVI EAU DE PARFUME 09 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
O'Juvi
QENDRUSHMERIJA E PARFUMIT 3 DITE.....

Mire Se Vini ne Boten e Aromave O'Juvi,Parfumerija ne Lagjen Pejton Afer Ipkos,mobi shop fita ulpijane,dior perballe radio kosoves,Salon ondulimi turkuaz,Grand store,Albi Mall,Ferizaj,Gjilan.O'Juvi me shume lloje te parfumave te brendeve Boterore.O'Juvi parfuma me liqenc Evropiane Aroma Mbetet ne Trupin Tuaj Deri ne 3 Dite.O'juvi numer 1 ne Vend Ejani dhe Binduni ne Kualitetin Tone Vetem per ju O'juvi.

O'JUVI EAU DE PARFUME
Parfumeria O'Juvi mbi 300 lloje Te Parfumave
Parfumeria O'Juvi me Arome 99.99% Orgjinale
Parfumeria O'Juvi me license Europiane
Parfumeria O'Juvi Eau De Parfume Aroma Qe Zgjate Deri Ne 3 Dite....
Parfumeria O'Juvi Adresa:Prishtine afer ipkos,MOBISHOP FITA,DIOR NE QENDER BERBALL RTK,Grand Store,Albi Mall,Ferizaje,Gjilane....

O'Juvi Eau De Parfume Kontakt:
045 66 88 86
049 20 43 33

ACQUA DI GIO POUR HOMME GIORGIO ARMANI
BLACK CODE MEN ARMANI
BOSS HUGO BOSS
BURBERRY BURBERRY
HUGO MEN HUGO BOSS
KENZO KENZO
LACOSTE ESSENTIAL LACOSTE
LACOSTE RED LACOSTE
PI GVENCHY
ROCHAS ROCHAS
BLACK XS PACO RABANNE
BVLGARI BVLGARI
COLL WATER DAVIDOFF
AQVA POUR HOMME BVLGARI
LACOSTE L.12.12 NOIR MEN LACOSTE
STYLE IN PLAY LACOSTE
JOOP! HOMME JOOP!
VERSACE MEN EAU FRAICHE VERSACE
ULTRAVIOLET HOMME PACO RABANNE
212.MEN CAROLINA HERRERA
HER GOLDEN ANTONIO BANDERAS
ADIDAS SPORT ADIDAS
CHALLANGE LACOSTE
VERSACE MEN VERSACE
DIESEL FUEL FOR LIFE DIESEL
CALVIN KLEİN ONE CALVIN KLEİN
VERSACE POUR HOMME (SIGNATURE) VERSACE
CALDION HUNCA
CHROME AZZARO
COLL WATER GAME DAVIDOFF
DUNLOP HUNCA
IN BLUE ARMAND BASI
DESIRE BLUE ALFRED DUNHILL
FULL SPEED AVON
ETERNITY CALVIN KLEIN
EUPHORIA GIORGIO ARMANİ
EMPORINO ARMANI HE GIORGIO ARMANİ
OXYGENE HOMME LANVIN
LIGHT BLUE DOLCE GABBANA
POLO BLUE RALP LAUREN
BLUE SEDUCTION MAN ANTONIO BANDERAS
HOMME INTENSE CHIRISTIAN DIOR
HYPNOSE HOMME LANCOME
ONE MILLION PACO RABANNE
HAPPY FOR MEN CLINIUQE
212 MEN CAROLINA HERRERA
ALLURE CHANEL
ALLURE SPORT CHANEL
TERRE D'HERMES HERMES
BLV POUR HOMME BVLGARI
INTIMATELY DAVID BECKHAM
EGOIST PLATINUM CHANEL
BLEU DE CHANEL CHANEL
THE ONE DOLCE GABBANA
212 VIP FOR MEN CAROLINA HERRERA
ANTONIO BANDREAS ANTONIO BANDREAS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim