OR DORE - SEIKO

Shitet nga: Lum 23 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ora seiko eshte e re dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim