Ofrojmë keto sherbime:

Shitet nga: Besarta Berisha 03 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë keto sherbime:ndertimin e objekteve të medha,dhe të ulta,rinovime,projektimin e objektit,percjelljen si dhe realizimin e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim