Ofrojmë keto sherbime:

Shitet nga: Besarta Berisha 03 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
si ndertimin e objekteve të medha,dhe të ulta,rinovime,projektim te objektev,percjelljen dhe realizimin e tyre deri ne fund,ne ju sigurojm profesionalizem dhe garancion te punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim