Ofrojmë qumësht blete me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: Info Mjeksia 06 Sht 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Foto nga vendi i ngjarjes -- Qumështi Mbretërorë
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Ofrojmë qumështë blete me shumicë dhe pakicë
================================
+377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë Europën
brenda Kosovës transporti Gratis
====================================
Sëmundjet që kuron qumështi i bletës
Aneminë
Problemet e zemrës
Koliti
Kolesteroli
Tensionin i lartë
Tensioni i ulët
Promblemet e venave
Promblemet e stomakut
Tiroidet
Efektet kuruese
Efekt çlodhës
Efekt qetësues
Stimulon rritjen
Forcon muskujt
Zhvillon trurin
Pastron organizmin
Rregullon prodhimin e yndyrnës
Rrit jetgjatësinë
Zgjeron enët e gjakut
Rinon” lëkurën
Rrit imunitetin
Problemet e enëve të gjakut
Sëmundje kronike të mushkërive
Sëmundje te gojës,
Probleme me mishërat e dhembeve,
Probleme te fytit
Semundje te veshkave
Artrite reumatoide
Probleme seksuale,
Probleme me riprodhimin e qelizave vezë
Probleme me riprodhimin e spermatozoidëve
Ndihmonë ne periudhat e premenopauzes
Kancer
Ne pediatri ndihmonë, sidomos per fëmijët e lindur para kohe ose distrofik
na vizitoni edhe në facebook.com/infomjeksia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim